تلوزیون شهری فضای داخلی

بازگشت

جهت مشاهده قیمت محصول لطفا شماره موبايل خود را وارد نماييد

جهت خرید لطفا شماره موبايل خود را وارد نماييد

تلوزیون شهری فضای داخلی

تلوزیون شهری فضای داخلی:


 SMD P2.5 : قویترین تکنولوژی LED  بدون شک در مقیاس تجاری این تکنولوژی به کار رفته . این نمایشگرهای موجود در بازار می باشد . فاصله پیکسلی 2.5 میلیمتر در این نمایشگر باعث تشکیل تصاویر با وضوح بسیار بالا می شود که بیننده در فاصله یک متری این نمایشگرها امکان تشخیص تصاویر را با کیفیت مطلوب دارا خواهد بود .
باتوجه به ظرافت ماژول های به کار رفته در این نوع نمایشگر و شکنندگی لامپ ها و ماسک در اثر فاصله نزدیک لامپ ها به یکدیگر ، این نمایشگرها معمولا به صورت ثابت و نه پرتابل نصب می گردند و جهت کارهای اجاره ای به جهت هزینه های نگهداری مناسب نمی باشند.


 SMD P3  : رایج و محبوب در بازار جهت کاربری در LED بی تردید این نمایشگرها با کیفیت ترین نمایشگرهای  فضای داخل می باشند . به علت فاصله پیکسلی کم ، قادر هستند تصاویری بی نظیر که در فاصله دید 2 متری مطلوب به جهت هزینه های بالای تعمیر و نگهداری جهت پروژه های پرتابل و P2.5می باشند را ارائه دهند ولی به مانند سیار مانند پروژه های اجاره ای که در طول سال احتیاج به جا به جایی مکرر آنهاست ، توصیه نمی گردد .

 SMD P3.91 :  به جهت سایز مناسب و رند کابینت های به کار رفته در این نوع نمایشگرها ، فاصله( 50*50cm2) پیکسلی ، امنیت و مقاومت بالا در مقابل ضربه و خرابی و همچنین تصاویر مناسب با رزولوشن بالا در فاصله حداقل 4 متری ، این نمایشگر بهترین انتخاب جهت پروژه های پرتابل و اجاره ای می باشد.


 SMD P4: به جهت فاصله پیکسلی مناسب و قیمت مناسب این نمایشگرها  SMD P4 ، محبوب ترین نمایشگر    LED در بین پیمانکاران پروژه های اجاره ای می باشد .


 SMD P5 : اقتصادی ترین نوع نمایشگر LED  با ارزانترین هزینه های نگهداری و با کیفیت قابل قبول و وضوح دید از فاصله 5متری است .

مطلب فوق را میتوانید از طریق تلگرام با دوستان و همکاران خود به اشتراک بگذارید

سوال خود را در اين قسمت مطرح كنيد