تلوزیون شهری

تلویزیون شهری :

تلویزیون شهری تابلوی فولکالر می باشد که می تواند به صورت تخت یا خمیده ساخته شود ، در بزرگراه ها ورزشگاه ها ، ورودی سازمان ها و مراکز تجاری و میادین و ... نصب می شود .
 قابلیت نمایش عکس ، فیلم ، دوربین مداربسته ، فایل های قابل نمایش در محیط ویندوز LED تلویزیون شهری و کابل شبکه را دارد .Wifiو... را دارد . همچنین قابلیت کنترل از راه دور از طریق  تلویزیون های شهری از نظر کاربرد به دو دسته تقسیم می شوند ، خارج سالن و داخل سالن . در نتیجه رزولوشن آنها با توجه به محل قرارگیری و میزان فاصله از زمین و میزان تابش نور آفتاب به آنها متفاوت می باشد.


ملزومات به کار رفته در تلویزیون شهری :


کابینت : در تلویزیون های شهری از کابینت هایی استفاده می شود که در برابر ضربه و تابش آفتاب مقاوم بوده و همینطور ضد آب می باشند .
کابینت تلویزیون شهری به دو صورت می باشد : معمولی و رنتال . از کابینت معمولی برای تلویزیون هایی استفاده می شود که نیازی به جا به جایی آنها نمی باشد و ثابت هستند اما رنتال برای تلویزیون های سیار که نیاز به جا به جایی دارند استفاده می شود ، مثلا برای تلویزیون هایی که برای سالن های کنفرانس اجاره داده می شود مناسب می باشد .
ماژول فولکالر : همانطور که در توضیحات قبل اشاره شد ، برای ساخت تلویزیون شهری از ماژول فولکالر با که این ماژول ها در کابینت ها بسته می شوند  و(3IN1 , RGB , SMD) کیفیت های متفاوت استفاده می شود سپس سیم کشی و نصب پاور و برد روی آن انجام می گیرد .

در مکان هایی که شدت تابش نور آفتاب و دما بالا باشد سیستم تهویه در آن به کار می رود ، استفاده می شود . در صورت تمایل  به پخش Offline  وonline برد : در تلویزیون های شهری دو نوع برد استفاده می شود که دارای حافظه داخلی نبوده و دارای  online  زنده تصاویر ، فیلم و برنامه های تلویزیونی از برد که در کامپیوتر و یا ویدئو  پروسسور قرار گرفته است  sender   می باشد . برد Sender card و  reciver card  انتقال می دهد و خروجی مورد نظر پخش خواهد شد .Reciver برنامه را به بردهای دارای حافظه داخلی بوده و میتوان فایل ها ، متن ، فیلم و عکس و ... را در آن با استفاده از Offline برد یا کابل شبکه انتقال داد که این فایل ها به صورت خودکار در برد ذخیره می شود و تا زمانی که Flash memory کاربر برنامه جدید به آن انتقال ندهد، اطلاعات قبلی در حافظه برد ذخیره می ماند  

پاور:   رایج ترین پاورهای به کار رفته در تابلوهای روان وتلویزیون های شهری پاور    5V – 40A   با توان 200 می باشد .


image

تلوزیون شهری فضای داخلی

تلوزیون شهری فضای داخلی

جهت مشاهده قیمت محصول لطفا شماره موبايل خود را وارد نماييد

جهت خرید لطفا شماره موبايل خود را وارد نماييد

image

تلوزیون شهری فضای خارجی

تلوزیون شهری فضای خارجی

جهت مشاهده قیمت محصول لطفا شماره موبايل خود را وارد نماييد

جهت خرید لطفا شماره موبايل خود را وارد نماييد