SMD بلوکی

SMD  بلوکی :


SMD  بلوکی برای روشنایی تابلوهای تبلیغاتی چنلیوم ، حروف استیل ، لایت باکس و همچنین برای نورپردازی  به کار می رود .


این  SMD  ها به صورت تک رنگ RGB ، و فولکالر وجود دارند و به دو دسته ایپوکسی و تزریقی تقسیم می شوند که از کیفیت های متفاوتی برخوردار هستند . سایز لامپ آنها 50*50  و 30*57 و ... می باشد .


آنچه در انتخاب یک SMD بلوکی باید مد نظر باشد ، چیپ لامپ و همینطور نوع لنز آن است که هرچه لنز آن بزرگتر باشد SMD نوردهی بالاتری دارد و پخش نور آن بیشتر است . 
در انتخاب SMD  بلوکی همچنین باید به نوع سیم آن توجه کرد ، اگر سیم مسی و چند رشته باشد باعث انتقال بیشتر و بهتر جریان می شود .


اگر نوع PCB در SMD  بلوکی آلومینیوم باشد  کیفیت و دوام بالاتری نسبت به دو نوع دیگر یعنی  PCB  کاغذی و PCB  فایبر دارد. که  PCB  کاغذی ضعیف ترین نوع   PCB می باشد


از دیگر مواردی که یک SMD بلوکی را از انواع دیگر آن متمایز می کند نوع چسب آن می باشد که باید از چسب درجه یک استفاده شود.به طور مثال یکی از چسب های دارای کیفیت بالا چسب  3M   می باشد.

هرچه جریان عبوری ثابت باشد(Constant current) ،  SMD   افت ولتاژ نداشته و طول عمر بالاتری دارد .


شدت روشنایی  SMDها از 20 الی 52 لومن می باشد و معمولا  SMD هایی  که از نوردهی بالایی برخوردارند توان مصرفی بالایی دارند.  ولتاژ ورودی آنها 12V-DC می باشد به همین منظور از ترانس  V12  استفاده می شود .
 
از دیگر نکات قابل توجه در انتخاب SMD بلوکی با کیفیت توجه به نوع پلاستیک آن است که هرچه فشرده تر باشد و از مواد درجه 1 استفاده شده باشد در طول عمر آن تاثیرگذار است.


چه بسا در SMD های نامرغوب مشاهده شده است که به دلیل استفاده از مواد درجه 2 و 3 و پایینتر ، با افزایش  دما ذوب شده و باعث قطعی آن می شود . در نتیجه با توجه به نکات ذکر شده می توان انتخاب درستی در خرید SMD بلوکی داشت .


image

محصول3

محصول3

جهت مشاهده قیمت محصول لطفا شماره موبايل خود را وارد نماييد

جهت خرید لطفا شماره موبايل خود را وارد نماييد

corner pic image

محصول4

محصول4

جهت مشاهده قیمت محصول لطفا شماره موبايل خود را وارد نماييد

جهت خرید لطفا شماره موبايل خود را وارد نماييد