ماژول LED تک رنگ

بازگشت دريافت قيمت

جهت مشاهده قیمت محصول لطفا شماره موبايل خود را وارد نماييد

جهت خرید لطفا شماره موبايل خود را وارد نماييد

ماژول LED تک رنگ


  ماژول تک رنگ

 ماژول تک رنگ اصولا اقتصادی ترین نوع ماژول جهت استفاده در نمایشگر های  led  می باشد که معمولا جهت تولید  تابلوهای روان در ابعاد کوچک و متوسط به کار رفته می شود. در گذر از خیابان های شهر همواره تابلوهای روان در ابعاد گوناگونی را در رنگ های قرمز ، سبز ،سفید ، آبی و...مشاهده می کنیم که هر یک با هنر طراحی محتوای منحصر به فرد خود سعی در جلب توجه نمودن مخاطبان خود و در نهایت معرفی کسب و کار مورد نظر را دارند. علاوه بر تابلوهای روان کوچک ، ماژول های تک رنگ جهت نمایشگرهای VMS (variable message sign) استفاده می شود.این  نمایشگرها اغلب جهت انتقال اطلاعات ترافیکی روزانه به رانندگان و در بالای پل های عابر پباده نصب می گردد.عموما ماژول های تک رنگ به ابعاد 16*32 cm2 و بر پایه فاصله پیکسلی 10mm در بازار است ، این ابعاد ابعاد و فاصله پیکسلی حالت استاندارد برای ماژول های تک رنگ در نظر گرفته می شود.در میان طیف روشنایی این نوع ماژول ها ، در حالت استاندارد یبز با حدودا 4500 nit دارای بیشترین میزان روشنایی و قرمز با حدود  3000 nitدارای کمترین میزان روشنایی می باشد. سیستم های راه اندازی ماژول هلی تک رنگ به صورت رفرشینگ می باشد که نوع اسکن رفرشینگ آنها عموما ¼ است و همچنین هاب های ورودی و خروجی تعبیه شده بر روی آن ها HUB12می باشد.


ماژول تکرنگ قرمز


اصولا این نوع ماژول ، اقتصادی ترین نوع ماژول تک رنگ به حساب می آید که نهایتا تابلو روان ساخته شده از ماژول قرمز ، ارزانترین نوع تابلو روان می باشد.دلیل اقتصادی تر بودن قیمت ماژول تک رنگ قرمز به نوع چیپ استفاده شده در led آن ها بر می گرددکه پرتاب نور نسبتا کمتری در مقایسه با دیگر رنگ های ماژول تک رنگ دارد.


ماژول تک رنگ سبز


این نوع ماژول بیشترین شدت پرتاب نور را در میان سایر ماژول های تک رنگ دارد و عموما درخشندگی بیشتری را ارائه می دهد.بنابراین نوع چیپ و لنز، نور ماژول تک رنگ سبز می تواند دارای طیف متنوعی از سبز تا سبز یخی (دارای درخشندگی بالا) باشد.

مطلب فوق را میتوانید از طریق تلگرام با دوستان و همکاران خود به اشتراک بگذارید

سوال خود را در اين قسمت مطرح كنيد