چنلیوم

بازگشت

جهت مشاهده قیمت محصول لطفا شماره موبايل خود را وارد نماييد

جهت خرید لطفا شماره موبايل خود را وارد نماييد

چنلیوم :
امروزه شاهد انواع تابلوهای تبلیغاتی چنلیوم هستیم که چنلیوم معمولا از متریال مرغوب و سطح صاف و سیقلی تولید می شود و به رنگ های طلایی ، نقره ای ، مشکی و سفید وجود دارد و عرض آن در سایز های 7 ، 9 و 11 سانتی متر هستند و در رول های 30 و 50 متری قابل عرضه هستند .


چنلیوم channel + aluminium 

channel  به معنای کانال یا شکل U مانند می باشد چون حروف بعد از چسباندن نوار لبه ها به  کنارها U شکل می شوند و جنس لبه ها آلومینیومی می باشد ، به همین دلیل چنلیوم نامیده می شود .


از آنجایی که چنلیوم با برندهای مختلفی وارد بازار شده است در هنگام خرید به درجه یک بودن آن توجه فرمایید و از کیفیت متریال آن اطمینان حاصل کنید .


محافظ نایلونی ای که روی چنلیوم وجود دارد برای محافظت از آن هنگام نصب می باشد و بعد از نصب باید جدا شود . اگر پس از مرحله نصب این روکش محافظ  جدا نشود ، در اثر نور و حرارت دیگر جدا نخواهد شد .


لبه چنلیوم های اصلی ضخیم هستند و حروف دارای مقاومت و استحکام بالایی هستند و در برابر تغییرات دمایی و آب و هوایی و نور آفتاب تغییر رنگ نداده و براق خواهد ماند و در ساخت حروف بزرگ با قطر قلم بالا از این ورق ها استفاده می شود .
چنانچه ضخامت ورق های چنلیوم کم باشد و از کیفیت خوبی برخوردار نباشد ، مستحکم نبوده و شکننده و سوراخ می شود و معمولا در ساخت حروف سایز کوچک استفاده می شود ، در بسیاری از موارد بعد از ساخت حروف سایز کوچک با این نوع چنلیوم مشکلی ایجاد نمی شود .  
                                                            

مطلب فوق را میتوانید از طریق تلگرام با دوستان و همکاران خود به اشتراک بگذارید

سوال خود را در اين قسمت مطرح كنيد